Mafia powraca

Książek o tematyce mafijnej nigdy dość. Trzeba przyznać, że jest ich coraz więcej a autorzy pokazują, że i tak jeszcze nie skończyli z takimi tematami. Zresztą – mafia jest takim tematem, który można opisać z wielu stron. Do tego można dorzucić wątek miłosny i mamy do czynienia z bardzo ciekawą książką literacką. A może z kilkoma, jeżeli zrobimy z tego sagę. Taką właśnie sagę proponuje Samanta Louis, która oferuje do czytania “Syn mafii Walka o dziedzica Tom 2” (https://www.taniaksiazka.pl/syn-mafii-walka-o-dziedzica-tom-2-samanta-louis-p-1480212.html).

“Syn mafii”

Po przeczytaniu pierwszego tomu tej serii wielu czytelników miało ogromny żal do autorki. Ale nie przez to, że książka jest kiepska. Wręcz przeciwnie. Emocje sięgnęły zenitu, ale autorka tak poprowadziła całą akcję, że nikt nie wiedział, czego można spodziewać się w drugim tomie. Część pierwsza zakończyła się na sytuacji w samolocie, kiedy to główny bohater mierzył do swojej ukochanej i… . Nikt nie wiedział co będzie dalej. Samanta Louis doskonale wiedziała, jak obudzić w swoich czytelnikach wielkie emocje, tak aby nikt z nich nie miał wątpliwości, czy chce przeczytać tom drugi, czy też nie. Zaraz po opublikowaniu tomu drugiego w sklepach pojawiła się kolejka chętnych, którzy nie mogli doczekać się tego, co stało się dalej z Audrey i Salem.

Dalsze losy


Tak, nikt nie spodziewał się tego, że Salvatore Costello weźmie swoja ukochana na muszkę. Tylko, że nie miał on wyboru. Nie chciał, żeby Audrey zniknęła z Liamem z jego życia. Z jego synem. Z jego dziedzicem. Krew z jego krwi. Nic więc dziwnego, że Sal chciał walczyć – chociaż może nie do końca powinien robić to w taki sposób. Audrey – chcąc, czy też nie – postanowiła wrócić do swojego ukochanego. Chociaż sama już nie wiedziała, co ma o tym wszystkim myśleć. W szczególności, że pewne rzeczy zaczęły wychodzić na jaw. Przez całe życie Audrey była pewna, że samodzielnie kieruje swoim życiem, a tu wychodzi na to, że przez cały czas ktoś nią manipulował i ją wykorzystywał. Kobieta nie może zrozumieć dlaczego została tak potraktowana? Tak, może ktoś robił to dla jej dobra, ale nie do końca jest to dla niej zrozumiałe. Czy Audrey będzie umiała odnaleźć się w nowej rzeczywistości? Czy kobieta na nowo będzie w stanie zaufać ukochanemu mężczyźnie? Mówi się, że na zaufanie należy sobie zasłużyć, ale w jaki sposób, jeżeli oni już tyle razy ją wykorzystali? Tak, Samanta Louis funduje swoim czytelnikom kolejne, wspaniałe emocje, które sprawią, że czytelnik nie będzie mógł odłożyć książki, dopóki nie pozna jej rozwiązania.